גבייה והוצאה לפועל=זוכים

גבייה והוצאה לפועל
מדי שנה ניתנים בישראל מאות אלפי פסקי דין וצ'קים חוזרים, על פיהם זכאים מוסדות, חברות ובודדים לסכומי כסף גבוהים ביותר. כל העמל הרב שהושקע בקיום הליכים משפטיים ממושכים עד לקבלת פסקי הדין וכל המוצרים והשירותים שניתנו כנגד השיקים שחזרו , יירדו לטמיון אם לא תימצא הדרך לגבותם באופן יעיל. לשם כך נועדה מערכת ההוצאה לפועל , אולם חשוב להבין ולהפנים כי מערכת זו איננה מספקת פתרון אוטומטי לניזקקים לשרותיה ורק ניצול נכון ומקצועי של כל האמצעים אותם מעמידה המערכת  לרשות הנושים עשויה להחזיר לכם את כספכם האבוד.
תחום הגבייה בהוצאה לפועל הוא רחב היקף ומורכב ביותר – הוא איננו ניתן ל"פיצוח" על ידי מי שאיננו מומחה ובקיא בתחום. רק עורך דין  מומחה ומנוסה בתחום המעורה בכל רזי חוק ההוצאה לפועל ותקנותיו ואשר לרשותו עומדים כל האמצעים הדרושים לניהול הליכים  ובהם ציוד ומיחשוב משוכלל , אמצעי תקשורת חדישים , כוח אדם בכמות ובאיכות הנידרשת ועוד – רק עו"ד כזה יוכל לסייע לכם להפוך את פסקי הדין והצ'קים שבידיכם , מניירות חסרי ערך לכסף מזומן.
במשרד עו"ד טורים מועסקים עורכי דין  להוצאה לפועל וצוות משפטי מקצועי , ברמה הגבוהה ביותר בישראל והתוצאות אותן משיגים במשרדנו עבור לקוחותינו  בכל רחבי הארץ , הן תוצאות יוצאות דופן לטובה בכל קנה מידה מוכר בתחום זה בישראל.
עוה"ד במשרדנו טיפלו ומטפלים במשך השנים במאות אלפי תיקי הוצאה לפועל בכל רחבי הארץ ובכל צורה אפשרית על פי החוק – הן לביצוע פסקי דין , הן לביצוע שקים ושטרות והן לביצוע תובענות לסכום קצוב שניתן להגיש ישירות ללשכות ההוצאה לפועל השונות בישראל.
 במשרדנו ביצעו מיליונים רבים של הליכים  בשירות לקוחותיהם הרבים, החל מעיריות ורשויות מקומיות דרך מוסדות, חברות ציבוריות, תאגידים אחרים למיניהם, עסקים ואנשים פרטיים.
עוה"ד במשרדנו בקיאים בכל ההליכים הקיימים ובהתאם לשיקול דעתם , המבוסס גם על המידע הרב הנאסף על ידם, בין השאר באמצעות חוקרים פרטיים בהתאם לצורך , הם פועלים להטלת עיקולים על כספי וניכסי החייבים בבתיהם ואצל צדדים שלישיים , הוצאת צווי עיכוב יציאה מן הארץ, הטלת הגבלות על רישיונות נהיגה ודרכונים של חייבים ,הזמנתם לחקירות יכולת והוצאת צווי הבאה נגדם באמצעות המשטרה ועוד הליכים נוספים אחרים – הכל במטרה למקסם את אפשרויות הגבייה ולזרז את השגת הכספים והעברתם לידי לקוחותינו הזוכים.
עוה"ד במשרדנו מחוברים און ליין ללשכת ההוצאה לפועל והאמצעים המשוכללים המופעלים על ידינו מאפשרים ללקוחותינו לצפות בכל רגע נתון על גבי צגי המחשב שלהם בכל הפעילות המתנהלת בתיקיהם  , לרבות סכומי הכסף שניגבו ומועדי גבייתם בפועל. עוה"ד במשרדנו מקיימים קשר ישיר ורצוף עם לקוחות המשרד כאשר לכל לקוח יש עו"ד המטפל באופן אישי בענייניו ודואג לעדכנו ולהעביר אליו מעת לעת דוחות תקופתיים על התקדמות הפעילות בתיק.
לוחות הזמנים וקצב הפעילות בהוצאה לפועל משפיעים באופן ממשי על הסיכוי להצליח בגביית החובות בהוצאה לפועל תוך פרק זמן סביר. גם משום כך פנייה אלינו , אשר מלבד מומחיותינו וניסיוננו בתחום, עומדים לרשותנו גם מנגנון ואמצעים באיכות ובהיקף הנדרשים, הוא תנאי יסודי להשגת התוצאה המבוקשת.
עוה"ד במשרד טורים נהנים מתשתית מעולה של אמצעים וכוח אדם מקצועי כאחד ונעזרים בלמעלה מ-10 עובדי גבייה והוצאה לפועל מנוסים ומיומנים , באופן המאפשר להם להיות חלק ממשרד הוצאה לפועל הטוב ביותר, עם היקף פעילות כלל ארצי ממטולה ועד אילת ועם הרכב לקוחות מגוון ביותר הכולל , בין השאר , בנקים וחברות ביטוח , מוסדות ורשויות , חברות מסחריות ותעשיתיות , בעלי עסקים מכל התחומים ולקוחות פרטיים לרוב.    מצ"ב המלצות של לקוחות ואחרים – המדברות בעד עצמן  ה מ ל צ ו ת     .
כל לקוח – מוסדי , עיסקי או פרטי – יוכל למצוא במשרד עו"ד טורים מענה מושלם לכל ענייני ההוצאה לפועל בהם הוא ניתקל ויזכה לשירות שמטרתו הראשונה והעיקרית היא גביית החוב המגיע לו בכל ההקדם ותוך שימוש מיומן ומושכל בכל סוגי ההליכים שמעמידה לרשותו מערכת ההוצאה לפועל . עוד חשוב לציין שתשלום שכר טרחת עו"ד למשרדנו עבור הטיפול בתיקי ההוצאה לפועל של לקוחותינו מבוסס עקרונית על תשלום מתוך סכומי הגבייה בפועל , כך שבעיקר הצלחת עוה"ד לגבות כספים עבור הלקוח מחייבת את הלקוח בתשלום שכ"ט עורך דין- ומכאן שהאינטרס בגבייה מקסימלית של החובות, הוא אינטרס משותף ללקוח ולמשרדנו כאחד.  מצ"ב הסכם לגביית חובות  ה ס כ ם ל ג ב י י ת ח ו ב ו ת  –  לחתימתכם  ;  נהיה גאים לייצג אתכם בהתאם  ,  נשמח גם לכל הבהרה ככל שתידרש.