ריטיינר חודשי – עו"ד אישי!

ריטיינר חודשי – עו"ד אישי!

פעמים רבות פונים אלינו לקוחות ומציינים בבדיחות הדעת כי מוטב היה להם לו למדו משפטים במקום מקצועם האמיתי, היות ומרבית מהתעסקותם היום-יומית הופכת להיות משפטית, החל מהליכי גבייה, מכתבי התראה, שיקים חוזרים, הסכמים וחוזים מול ספקים / עובדים / שוכרים או משכירים, התנהלות מול מוסדות וגופים ציבוריים, הגשת מכרזים, פעילות מול הבנקים, וכהנה וכהנה.

לעיתים מדובר בעניינים פעוטים שלא מצדיקים פנייה לעו"ד, ולעיתים מדובר בפעולות מורכבות אשר עלויות הטיפול המשפטי בגינן גבוהות, ופנייה לעו"ד בכל פעם רק עבור אותו עניין ספציפי עלולה לייקר משמעותית את השירותים. על מנת להקל ולתת פיתרון טוב לבעלי עסקים, קטנים כגדולים, פיתחנו מסלול מיוחד במסגרתו ניתן יהיה לשכור את שירותינו על בסיס קבוע תוך קבלת מענה משפטי כולל המכונה "ריטיינר", במחיר מינימלי חודשי, כמקובל גם בחברות הגדולות.

משרדנו מציע מתן שירותים משפטיים שוטפים ללקוח בנושאים שונים כאשר נדרשת "עזרה ראשונה" בתחומי המשפט השונים וזאת תמורת תשלום חודשי קבוע, אשר אינו משקף את העלות הריאלית הגבוהה של השירותים כאשר הם ניתנים שלא במסגרת זו.

במסגרת השירות ניתן לכלול ייעוץ וטיפול משפטי שוטף בעניינים שונים, וביניהם:

כתיבת מכתבי התראה.
הגשת תביעות בבית המשפט לתביעות קטנות.
טיפול מול עובדים אשר מגישים תביעות בדיני עבודה בבית הדין לעבודה ו/או ייעוץ משפטי לעניין חוזה עבודה של עובד וכיוצ"ב.
עריכת חוזים שונים ו/או פירוש של חוזים קיימים.
חתימה ואימות על טפסים שונים הנדרשים ע"י גופים ציבוריים (בנקים, רשויות, וכו')
הגשת המחאות לביצוע בהוצאה לפועל (כאשר שיק של לקוח או ספק חזר מסיבה כלשהי).
חתימה ואימות של תצהירים שונים ומסמכים נדרשים לרשם החברות.
טיפול בבעיות המתעוררות במסגרת הבית המשותף בו מצוי בית העסק.
ייעוץ בענייני נזיקין ותביעות נגד חברות ביטוח.
ייצוג מול ועדות ארנונה. שירותים נוספים – על פי צרכי העסק.

לקבלת פרטים נוספים או לתאום פגישה בעניין ריטיינר (שירות אישי)  = חודשי =  תוכלו להתקשר אלינו למספר           077-4439908 או לנייד-סלולאר 052-2609556 או לשלוח פקס  073-7017484 או מייל לכתובת : turim2@013net.net      או למלא את הפרטים בטופס או בהסכם ריטיינר המצורף  כ א ן  בהמשך  ו\או  בטופס הוירטואלי  שבדף  "צור קשר"  באתר זה - ועו"ד מהמשרד יחזור אליכם בהקדם האפשרי . מצ"ב הסכם הריטיינר           = ה ס כ ם ר י ט י י נ ר  = לבחירתכם את המסלול שמתאים  לכם  , ראה בסוף  עמ' 2 לתעריף . אנו בהחלט ממליצים שם על מסלול \ אופציה מס' 3 (תשלום לפי הצורך – ראה הפירוט של הטיפולים החכמים שמבצע משרדנו עם ייעול מיטבי של המטרה – עמ' 3-4 לתעריף הנ"ל) .

לאור הביקוש הרב לשירות זה וההמלצות שקיבלנו מלקוחות מרוצים = ה מ ל צ ו ת = , מומלץ להתאזר בסבלנות  .